Standart Ekranları Dokunmatik Hale Getiren Mucize Buluş AirBar

Eğer eski dizüstü bilgisayarınızı daha kullanışlı bir hale getirmek istiyorsanız ve dokunmatık ekranlı laptop bilgisayarlara çok para vermek istemiyorsanız size güzel bir haberimiz var. AirBar adını taşıyan yeni bir USB cihaz standart ekranları tam fonksi

Eğer eski dizüstü bilgisayarınızı daha kullanışlı bir hale getirmek istiyorsanız ve dokunmatık ekranlı laptop bilgisayarlara çok para vermek istemiyorsanız size güzel bir haberimiz var.

AirBar adını taşıyan yeni bir USB cihaz standart ekranları tam fonksiyonlu bir dokunmatik ekrana dönüştürebiliyor. AirBar bu işi gerçekleştirebilmek için ışıktan faydalanıyor. Dizüstü bilgisayarınızın önünde bir görünmez ışık fitresi oluşturan cihaz bu sayede dokunmatik komutlarınızı algılayarak bilgisayarınıza aktarıyor.

AirBar'ı kullanabilmek için cihazı USB'den bilgisayarınıza bağlamanız yetiyor. Windows 7, 8 veya 10'a sahipseniz herhangi bir yazılım kurmanız gerekmemekte. Ayrıca bu teknolojiden eldiven, herhangi bir kalem veya çubuk kullanırken de faydalanabiliyorsunuz.

AirBar dizüstü bilgisayarınızı bir grafik tablet olarak kullanabilmenize de imkan tanıyor.

YORUMLAR