StarCraft 2 - Wings of Liberty

Oyun dünyasının Oscar'ı olarak adlandırılan 2011 Altın Oyunkolu (Golden Joystick Awards) ödüllerinde yılın en iyi strateji oyunu tacını bünyesinde barındıran StarCraft 2 - Wings of Liberty'de üç oynanabilir ırk karşımızda. Terran, Protoss ve Zerg ırkları

Oyun dünyasının Oscar'ı olarak adlandırılan 2011 Altın Oyunkolu (Golden Joystick Awards) ödüllerinde yılın en iyi strateji oyunu tacını bünyesinde barındıran StarCraft 2 - Wings of Liberty'de üç oynanabilir ırk karşımızda. Terran, Protoss ve Zerg ırkları birbiriyle savaşta. StarCraft 2’de, gerçek zamanlı bir strateji ve oyun yapısındaki denge başarıyla oyuna işlenmiş vaziyette. Oyunun grafikleri, yansımalar, oyun dokuları ve birim modellemeleriyle son derece modern. 

26. yüzyılda Samanyolu Galaksisi’nin uzak bir bölümünde kurgulanan oyunda çok oyunculu oynanış önem kazanıyor. Tek oyuncu ve çok oyuncu oynayışı arasında belirgin fark mevcut. Tek oyuncu oynayışında mevcut olan bölümler ile senaryo devam ediyor. Ayrıca oyun süresince rahatsızlık yaratmayacak müzik ve ses unsurları mevcut.

 

YORUMLAR