Stay Alight Tanıtım Videosu

Stay Alight, popüler mobil oyun geliştiricisi Wyse Games tarafından iOS ve Android platformları için geliştirilen oldukça sürükleyici bir bulmaca oyunudur. Klasik oyunlarda yer alan öğeleri, bulmaca oyunlarının öğeleriyle mükemmel bir şekilde bir araya ge

Stay Alight, popüler mobil oyun geliştiricisi Wyse Games tarafından iOS ve Android platformları için geliştirilen oldukça sürükleyici bir bulmaca oyunudur.

Klasik oyunlarda yer alan öğeleri, bulmaca oyunlarının öğeleriyle mükemmel bir şekilde bir araya getiren oyun, oyunseverlere gerçekçi bir fizik mekaniği ve farklı oynanış deneyimi sunmaktadır.

Her ne kadar ilk bakışta Angry Birds'e benzetilebilecek bir oynanış tarzına sahip olsa da Stay Alight'ın sahip olduğu farklı özellikler oyunu bir adım ileriye taşımayı başarıyor.

Bir ampül olan Mr. Bulb ile birlikte dünyayı yeşil yaratıklardan temizleyerek tekrar aydınlığa kavuşturmak için mücadele vereceğiniz oyunda sizleri bekleyen 60'tan fazla bölüm yer alıyor.

Geliştirici ekip tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve iOS cihazlarınız üzerine hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR