Steam Fırsatları #10

Merhaba, Kasım ayının 2. haftasına geldik. Birbiri ardına çıkan hit oyunların yanında Steam yine bize başarılı oyunlarda indirim ve ücretsiz oynayabilme fırsatları sunuyor. Bütün bu oyunları bir araya topladığımız Steam Fırsatları bölümümüzde bu haftaki k

Merhaba, Kasım ayının 2. haftasına geldik. Birbiri ardına çıkan hit oyunların yanında Steam yine bize başarılı oyunlarda indirim ve ücretsiz oynayabilme fırsatları sunuyor. Bütün bu oyunları bir araya topladığımız Steam Fırsatları bölümümüzde bu haftaki konuklarımıza kısaca göz atalım:

Steam'de Bu Haftasonu Ücretsiz Oynayabileceğiniz Oyunlar:

GRAV:

Açık dünya tabanlı bir rol yapma oyunu olan GRAV'da yabancı gezegenlere konuk olarak bu gezegenlerdeki özgün yaratıkları ve doğayı keşfedebiliyoruz. Minecraft benzeri bir yapıya sahip olan GRAV bize kendi silahlarımızı ve binalarımızı inşa etme imkanı veriyor. Hayatta kalabilmek için diğer oyuncularla da savaşmaktayız.

Klei Entertainment Oyunları:

10 yılını kutlayan Klei'nin geliştirmiş olduğu birçok farklı oyun bu haftasonu ücretsiz olarak oynayabiliyor ve büyük indirimlerle satın alınabiliyor. Bu oyunlar arasında Don't Starve ve ek paketleri, Mark of the Ninja ve indirilebilir içerikleri, Shank ve Shank 2, Crypt of the NecroDancer, Invisible, Inc. ve indirilebilir içerikleri, Eets Munchies oyunlarını bulabilirsiniz.

Steam'de Bu Haftasonu İndirimdeki Oyunlar:

Steam bize bu haftasonu Goat Simulator ve ek paketlerini, I am Bread ve Surgeon Simulator'ı büyük oranda indirimli olarak sunuyor.

Haftanın Ücretsizi:

Eğer sürekli ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız bu hafta Eternal Fate adlı aksiyon RPG oyununu indirip deneyebilirsiniz.

Bütün bu oyunların yanında Fallout 4, Call of Duty Black Ops 3 ve Football Manager 2016 yeni çıkış yapan hit oyunlar.

YORUMLAR