Steam Fırsatları #2

Merhaba Tamindir takipçileri. Geçen hafta başlattığımız Steam Fırsatları serimizin yeni bölümünde bizi yine güzel oyunlar bekliyor; üstelik geçen haftakinden de zengin bir oyun seçeneğine sahibiz.  Steam'de haftasonuna özel indirimli oyunların yanısıra ta

Merhaba Tamindir takipçileri. Geçen hafta başlattığımız Steam Fırsatları serimizin yeni bölümünde bizi yine güzel oyunlar bekliyor; üstelik geçen haftakinden de zengin bir oyun seçeneğine sahibiz. 

Steam'de haftasonuna özel indirimli oyunların yanısıra tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunlara da yer veriyoruz. İşte bu haftann oyun listesi:

Party Hard:

Bu yeni çıkan gizlilik tabanlı strateji oyununda komşumuzun sabahın köründe başlattığı partiyi basıyoruz ve partideki herkesi gizlice ortadan kaldırıyoruz. Ödüllü bir bağımsız yapan oyunun demosunu oynamak ve oyunu indirimli olarak satın almak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

Layers of Fear:

Bu psikolojik korku oyununda delilik ile gerçekliğin sınırlarında dolaşan bir ressamı yönetiyoruz ve geçmişimizde hangi olayların bu duruma düşmemize neden olduğunu keşfediyoruz. Erken erişimde yayınlanan Layers of Fear makul fiyatı ve erken erişimine açılmasına özel indirimi, sizi sandalyenizden hoplatan oynanışıyla dikkat çekiyor:

Company Of Heroes 2:

Bu haftasonu boyunca ücretsiz olarak oynayabileceğiniz Company of Heroes 2, 2. Dünya Savaşı'nda geçen bir gerçek zamanlı strateji oyunu. Güzel grafiklere sahip olan Company of Heroes 2 heyecanlı online karşılaşmalar yapabileceğiniz bir oyun. Company of Heroes 2, Company of Heroes 2 ek paketleri ve oyunun indirilebilir içerikleri için büyük bir indirim de yapılıyor:

Mount & Blade: Warband:

Türk yapımı bir online savaş/strateji oyunu olan Mount & Blade: Warband'da Orta Çağ'a yolculuk ediyoruz ve görkemli kale kuşatmalarına katılıyoruz. Kılıç, kalkan, mızrak ve at üstünde savaşların yer aldığı oyunu bu haftasonu ücretsiz oynayabilir, Mount & Blade serisindeki bütün oyunları ve indirilebilir içerikleri büyük indirim ile satın alabilirsiniz.

Mount & Blade: Warband

World of Soccer Online:

Arcade türünde bir futbol oyunu olan World of Soccer Online kuşbakışı kamera açısının kullanıldığı retro tarzda grafiklere sahip bir online futbol oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz World of Soccer Online'a bu bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz:

Oyunun ücretsiz mobil versiyonları da mevcut:

Dying Light Demo:

2015'in en başarılı açık dünya FPS oyunlarından Dying Light için oyunculara bu hafta bir demo versiyon sunuldu. Bu demoyu indirerek oyunu test edebilmeniz ve bir bölümünü oynayabilmeniz mümkün:

Mad Max:

Bu haftanın ön sipariş vermeye değer oyunu olan Mad Max bize post-apokaliptik bir dünyada geçen bir hayatta kalma macerası sunuyor. 2015'in en heyecanla beklenen açık dünya tabanlı rol yapma oyunlarından olan Mad Max'de kendi aracınızı inşa ederek onunla yolculuk edebiliyorsunuz. Ön sipariş bonusu ise güçlü bir araç inşa edebilmeniz için kullanabileceğiniz bir araba iskeleti. 1 Eylül'de çıkmış olacak oyun için bu bağlantıyı kullanarak ön sipariş verebilirsiniz:

YORUMLAR