Steam Fırsatları #4

Her hafta size önemli Steam kampanyalarını ve avantajlarını duyurduğumuz Steam Fırsatları serimizde bu hafta yine üst kalite oyunlar yer alıyor:  Steam'de Bu Haftasonu Ücretsiz: Steam oyunculara bu haftasonu Dead Island serisindeki oyunları ücretsiz olara

Her hafta size önemli Steam kampanyalarını ve avantajlarını duyurduğumuz Steam Fırsatları serimizde bu hafta yine üst kalite oyunlar yer alıyor: 

Steam'de Bu Haftasonu Ücretsiz:

Steam oyunculara bu haftasonu Dead Island serisindeki oyunları ücretsiz olarak sunuyor. Bu açık dünya tabanlı ve zombi temalı FPS oyunu serisinde yer alan Dead Island'ı ve Dead Island Riptide'ı bu bağlantıları kullanarak indirebilir ve bu haftasonu boyunca ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

Eğer oyunlara kalıcı olarak sahip olmak isterseniz serideki oyunlara yüzde 80 civarında indirim de yapılıyor.

Steam'de Bu Haftasonu İndirimdeki Oyunlar:

Warner Bros. Tarafından Yayınlanan Oyunlar:

Yayıncı indirimlerinde bu hafta Warner Bros. tarafından yayınlanmış hit oyunlardaki indirimler dikkat çekiyor. Batman oyunları, Middle Earth: Shadow of Mordor, Mortal Kombat serisi, Lego Worlds, Bastion, F.E.A.R. serisi, Gauntlet, Hot Wheels, Injustice, farklı Lego oyunları, Lord of the Rings: War in the North, Scribblenauts oyunları gibi oyunlar yüzde 75'e varan indirimlerle satılıyor. Hangi oyunların ne kadar indirimli olduğunu ve kaça satıldığını görmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz:

http://store.steampowered.com/sale/wb_pub_weekend

Call of Duty Serisi:

Call of Duty serisi oyunları Call of Duty: Black Ops III hariç yüzde 67'ye varan indirimlerle satışta. Call of Duty: Advanced Warfare, Black Ops 1 ve 2, Modern Warfare serisi, Call of Duty World at War, Call of Duty 1 ve 2, Call of Duty: United Offensive çok makul fiyatlarla satın alınabiliyor. İndirimli oyunların hepsine bu bağlantı üzerinde ulaşabilirsiniz:

http://store.steampowered.com/sale/cod/

Haftanın Ücretsiz Oyunu:

Relic Hunters Zero tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir bağımsız yapım. Kuşbakışı savaş oyunu türünde olan bu aksiyon oyunu açık kaynak koduna sahip ve oyuncu topluluğu tarafından geliştirilen modlar ve yeni içeriklerle zenginleştiriliyor. Relic Hunters Zero'yu indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:


YORUMLAR