Steam Fırsatları #5

Eğer bu haftasonu ne oynayalım diye düşünüyorsanız yine sizin için hazırladığımız Steam Fırsatları bölümümüzde kaçırılmayacak indirimleri ve ücretsiz oyun fırsatlarını paylaşıyoruz. Bu haftaki listemiz şu şekilde: SpeedRunners: SpeedRunners bu hafta, haft

Eğer bu haftasonu ne oynayalım diye düşünüyorsanız yine sizin için hazırladığımız Steam Fırsatları bölümümüzde kaçırılmayacak indirimleri ve ücretsiz oyun fırsatlarını paylaşıyoruz. Bu haftaki listemiz şu şekilde:

SpeedRunners:

SpeedRunners bu hafta, haftasonu fırastı olarak karşımıza çıkıyor. Online olarak diğer oyunculara karşı yarışabildiğiniz ve her türlüğü pisliği yaparak diğer yarışmacıları geride bırakabildiğiniz bu oyun olan SpeedRunners'ı Haftasonu bitene kadar ücretsiz olarak oynayabiliyor, bu süre boyunca büyük bir indirimle satın alabiliyorsunuz:

Broken Age:

Bu hafta Steam'deki bir diğer haftasonu fırsatı ise kaliteli bir macera oyunu olan Broken Age. Ünlü isimlerin seslendirmelerini içeren ve oyuncuları kendine özgü bir dünyaya konuk eden Broken Age'i büyük bir inidirm ile satın alabilmeniz mümkün:

Paradox Interactive Oyunları:

Steam'de bu hafta geliştirdiği strateji oyunlarıyla tanıdğımız Paradox Interactive'in bütün oyunlarında indirim var. Onlarca oyunun yer aldığı bu listede Magicka gibi oyunlar dikkati çekerken yüzde 80'lik indirimler söz konusu.

http://store.steampowered.com/sale/paradox_2015

Minecraft: Story Mode:

Telltale Games tarafından geliştirilen Minecraft'ın hikaye odaklı macera oyunu Minecraft: Story Mode 13 Ekim'de çıkış yapacak. Ön siparişe açılan oyunu yüzde 10 indirimle satın alabilmeniz mümkün.

Missing Translation:

Tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir macera oyunu olan Missing Translation, İngilizce bilmeseniz dahi sezgisel bir şekilde oynayabileceğiniz bir oyun. Herhangi bir diyalog veya metin içermeyen oyunda kendimizi yabancı bir gezegende buluyoruz ve bulmacaları çözerek evimize dönmeye çalışıyoruz:YORUMLAR