Steam Fırsatları #6

Bu haftasonu bilgisayarımda ne oynasam diye düşünüyorsanız uzağa gitmenize gerek yok. Steam Fırsatları bölümümüzde sizin için yine bu hafta kaçırılmayacak avantajları bir araya topladık: Steam'de Bu Haftasonu Ücretsiz: Steam'de bu haftasonu Orta Çağ'da ge

Bu haftasonu bilgisayarımda ne oynasam diye düşünüyorsanız uzağa gitmenize gerek yok. Steam Fırsatları bölümümüzde sizin için yine bu hafta kaçırılmayacak avantajları bir araya topladık:

Steam'de Bu Haftasonu Ücretsiz:

Steam'de bu haftasonu Orta Çağ'da geçen bir savaş oyunu olan Chivalry: Medieval Warfare oyun severlere ücretsiz olarak sunuluyor. Chivalry: Medieval Warfare Orta Çağ'ın Counter Strike'ı olarak özetlenebilir, oyunda kılıç, kalkan, balta, mızrak, ok ve yaylarınızı kullanarak diğer oyunculara karşı savaşabiliyor, kol ve bacakları uçurabiliyorsunuz:

Steam'de bu haftasonu ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir başka oyun ise Grey Goo adlı bilim kurgu tabanlı strateji oyunu. Grey Goo'da uzayın derinliklerine yolculuk ederek 3 farklı ırktan birini seçiyoruz ve gerçek zamanlı savaşları yönetiyoruz:

Oldukça eğlenceli bir banka soyma simülasyonu olan PayDay 2'de ise kaçırılmayacak bir fırsat bizi bekliyor. Oyunu tam olarak 1 hafta boyunca ücretsiz olarak oynayabileceksiniz:

Steam'de Bu Haftasonu İndirimdeki Oyunlar

Steam'de bu haftasonu Deep Silver tarafından yayınlanan birçok oyunda yüzde 85'e varan indirimler mevcut. Bu kampanya dahilinde Dead Island, Saints Row, Metro, Risen gibi ünlü oyun serilerini çok makul fiyatlarla satın alabilirsiniz: 

http://store.steampowered.com/sale/sale_deepsilverweekend2015/

Steam'de bu hafta çıkış yapan multiplayer aksiyon oyunu Broforce güzel bir indirimle satılıyor:

Haftanın Ücretsiz Oyunu:

Soccer Manager 2016 sadece haftasonu değil, indirdiktens onra sürekli ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunu. Eğer futbolu her yönüyle seviyorsanız Soccer Manager 2016'yı denemenizi tavsiye ediyoruz:

YORUMLAR