Steam Fırsatları #7

Bu haftasonu ne oynasam diye düşünüyorsanız çok dolaşmayın, Steam Fırsatları bölümümüzde yine size birbirinden güzel oyunlardaki indirimleri ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunları haber veriyoruz: Steam'de İndirim Fırsatları: Bu hafta 3 farklı oyun

Bu haftasonu ne oynasam diye düşünüyorsanız çok dolaşmayın, Steam Fırsatları bölümümüzde yine size birbirinden güzel oyunlardaki indirimleri ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz oyunları haber veriyoruz:

Steam'de İndirim Fırsatları:

Bu hafta 3 farklı oyun geliştiricisinin birçok farklı oyununda toplu indirimler söz konusu:

Fallout Serisi:

Kasım ayında çıkış yapacak Fallout 4'ten önce serinin önceki oyunlarını oynayıp bitirmek isterseniz bu büyük indirimi kaçırmayın. Fallout serisinin ilk oyunundan itibaren yayınlanmış olan bütün Fallout oyunları dev bir indirimle oyunculara sunuluyor.

http://store.steampowered.com/sale/fallout

Codemasters Oyunları:

Yüksek kaliteli yarış oyunlarıyla tanıdığımız Codemasters'ın bütün oyunlarına çok makul fiyatlarla erişebilirsiniz. GRID serisi, F1 serisi, Dirt serisi gibi popüler yarış oyunu serilerine ve erken erişimde yayınlanan son DIRT Rally oyununa güzel indirimlerle sahip olmak için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

http://store.steampowered.com/sale/codemasters_weekend

Adut Swim Oyunları:

Retro tarzda çerezlik oyunlarıyla büyük beğeni kazanan Adult Swim'in geliştirlmiş olduğu mizahi yapıya sahip oyunlara 10 liranın altında bir fiyatla sahip olabilmeniz mümkün:

http://store.steampowered.com/sale/adultswimweekend

GTA 5 İndirimi:

Eğer GTA 5'e 30 liralık indirimle sahip olmak istiyorsanız Steam'in yolunu tutmanızda fayda var. GTA 5 179 TL yerine 149 TL'ye satılmakta. 

South Park: The Stick of Truth:

Dünyaca ünlü South Park çizgi filmlerinin macera oyunu bu hafta yüzde 75 indirimle oyun severlere sunuluyor. Eğer kahkaha dolu bir serüven arıyorsanız South Park: The Stick of Truth'u bu bağlantı üzerinden indirimli olarak satın alabilirsiniz:

http://store.steampowered.com/app/213670/

Ücretsiz Olarak Oynayabileceğiniz Oyunlar:

Bu hafta Steam herhangi bir oyunda haftasonu ücretsiz oynama fırsatı sunmadığı için size 2 farklı ücretsiz oyun tanıtıyoruz. Bu oyunları sadece haftasonu değil; sürekli ücretsiz oynayabiliyorsunuz:

Codename CURE:

Zombi temalı bir online FPS oyunu olan Codename CURE'da zombileri ortadan kaldırmak için savaşan bir askerin yerine geçiyorsunuz ve diğer oyuncularla birlikte size verilen bomba kurma gibi görevleri gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz.

Unturned:

En başarılı ücretsiz Minecraft alternatifi olan Unturned'ı online olarak oynayarak kendi hayatta kalma mücadelenizde bolca heyecan yaşayabiliyorsunuz. Zombiler, eşkiyalar, crafting sistemi ve keyifli bir multiplayer deneyimi Unturned'da sizi bekliyor.

YORUMLAR