Steam'de Yepyeni Bir MOBA Oyunu Uyanıyor: TOME

MOBA oyunlarının günümüzde gitgide popüleritelerini arttırması artık tüm oyuncular için su götürmez bir gerçek. Bu alanda en revaçta olanlar kadar her gün yeni bir MOBA projesi de oyun yapımcılarının kafasını kurcalayan girişimlerden bir tanesi. Bunun en

MOBA oyunlarının günümüzde gitgide popüleritelerini arttırması artık tüm oyuncular için su götürmez bir gerçek. Bu alanda en revaçta olanlar kadar her gün yeni bir MOBA projesi de oyun yapımcılarının kafasını kurcalayan girişimlerden bir tanesi. Bunun en son başarılı örneğini ise KIXEYE firmasından TOME: Immortal Arena ile görüyoruz.

TOME, Steam üzerinden oyuncularıyla 21 Kasım'da bulumaya hazırlanıyor. Klasik MOBA oyunlarındansa daha çok aksiyon ağırlıklı, hızlı temposu ve yoğun atmosferiyle oyuncuları gerçek PvP sahasında hünerlerini sergilemeye davet ediyor. Klasik tarzda başlarda belirli bir düzeye gelinmesi beklenen savaşlardansa ilk seviyeden de takım savaşlarına atılabileceğimiz oyunun birçok farklı modu bulunuyor. Şu anda 3vs3 ve 5vs5 haritaları tasarlanmış olsa da geliştirici ekip yakında oyuna 7vs7 seçeneğinin de ekleneceğini açıkladı.

TOME'da Harbringer savaşçıları olarak 6 farklı ırkın koruyucularından birini seçerek doğruca savaşa atılıyoruz. Oyun genellikle aksiyon üzerine yoğunlaştığından klasik MOBA maçları gibi 45 dakika süren maçlar yerine 15 dakikayı geçmeyecek ellerin olacağını iddia ediyor. Doğrudan PvP keyfine atılmak, adam geliştirmekle uğraşmamak isteyen MOBA oyuncuları için TOME büyük umutlar vaat ediyor. Siz ne dersiniz?

HTC Akıllı Telefonlarınızı %40 Oranda Daha Hızlı Şarj Edin

The Crew'ın Minimum PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı

YORUMLAR