Stickman Soccer 2014 Tanıtım Videosu

Stickman Soccer 2014, Dünya Kupası heyecanını mobil cihazlarınız üzerinde eğlenceli bir şekilde yaşamanızı sağlayacak futbol oyunlarından bir tanesidir. Android ve iOS versiyonları bulunan oyun, Android için ücretsiz olmasına rağmen, iOS kullanıcılara 1.9

Stickman Soccer 2014, Dünya Kupası heyecanını mobil cihazlarınız üzerinde eğlenceli bir şekilde yaşamanızı sağlayacak futbol oyunlarından bir tanesidir. Android ve iOS versiyonları bulunan oyun, Android için ücretsiz olmasına rağmen, iOS kullanıcılara 1.99 TL'den sunuluyor.

Oyunun öne çıkan özelliklerinden bahsetmek gerekirse, grafikleri, animasyonları ve kontrol mekanizmasını oldukça beğendim. Oynarken zorluk yaşamadan rahat bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Oyunun diğer futbol oyunlarından farkı ise, oyuncuların çöp adam olması. Bu şekilde daha da eğlenceli hale gelen oyunda ister sokakta, ister plajda isterseniz yeşil sahalarda oynayabiliyorsunuz. Ayrıca yeni eklenen penaltı atma modu sayesinde penaltı atışlarındaki heyecanı yaşayabilirsiniz.

Yeni bir futbol oyunu arayışındaysanız, Stickman Soccer 2014'ü aşağıdaki bağlantıları kullanarak hemen indirebilirsiniz.

YORUMLAR