Su Soğutmalı Bilgisayar Kasası Toplama Sanatı

Eğer oyun oynamayı seviyorsanız ve oyunları yüksek kalitede oynamak hoşunuza gidiyorsa bir bilgisayar kasası toplamanız kaçınılmaz oluyor. Piyasada toplama bilgisayarınızda kullanabilecğeinizbirçok farklı donanım seçeneği mevcut. Güçlü bir donanımın yanıs

Eğer oyun oynamayı seviyorsanız ve oyunları yüksek kalitede oynamak hoşunuza gidiyorsa bir bilgisayar kasası toplamanız kaçınılmaz oluyor.

Piyasada toplama bilgisayarınızda kullanabilecğeinizbirçok farklı donanım seçeneği mevcut. Güçlü bir donanımın yanısıra kasanızın etkili bir soğutma sistemine sahip olması da bu tür sistemlerde ön plana çıkıyor.

Su soğutma sistemi maliyet açısından çok yaygın bir soğutma tercihi olmasa da sessiz olması ve etkili soğutma sunması nedeniyle belli kullanıcıların tercihi olabiliyor. Eğer su soğutma sisteminizi doğru bir şekilde yapılandırırsanız estetik bir sonuç da ortaya çıkarabilirsiniz. İşte bu videoda Hans Peder Sahl, Hex Gear R40 adını verdiği sistemde kullandığı su soğutma sistemiyle adeta bir sanat yaratıyor. Kırmızı ve siyah hatlarıyla öne çıkan kasa göz alıcı bir görünüm sunmakta.

YORUMLAR