Super Kiwi Castle Run Tanıtım Videosu

Super Kiwi Castle Run ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir oyun ve videodan da görebileceğiniz gibi saf aksiyonla zenginleştirilmiş. Son derece eğlenceli ve hızlı akan bir oyun yapısına sahip olan Super Kiwi Castle Run'da güçlü bir şövalye olmak

Super Kiwi Castle Run ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir oyun ve videodan da görebileceğiniz gibi saf aksiyonla zenginleştirilmiş. Son derece eğlenceli ve hızlı akan bir oyun yapısına sahip olan Super Kiwi Castle Run'da güçlü bir şövalye olmak isteyen bir kiviye rehberlik ediyoruz.

Kulağa kolay gibi gelse de güçlü bir kahraman olmak özellikle bir kivi için hiç de kolay değil. Yolumuz tehlikelerle ve bizi yolumuzdan alıkoymak isteyen düşmanlarla dolu.

Oyundaki yegane amacımız karşımıza çıkabilecek tehlikelerden sakınmak ve mümkün olduğunca ileri giderek yüksek puanlar kazanmak. Facebook desteği de sunan oyunda elde ettiğiniz puanları arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Genel olarak eğlenceli olarak niteleyebileceğim Super Kiwi Castle Run'da soluksuz bir maceraya ortak olacaksınız.

YORUMLAR