Surface Pro Bankalarda

City National Bank ve Microsoft arasında yapılan anlaşma sonucunda, banka hem müşterilerine hem de çalışanlarına yüksek ve zengin bir teknoloji deneyimi sunabilmek için şubelerinde Surface Pro kullanmaya başladı. Birçok farklı verimlilik aracını kullanıcı

City National Bank ve Microsoft arasında yapılan anlaşma sonucunda, banka hem müşterilerine hem de çalışanlarına yüksek ve zengin bir teknoloji deneyimi sunabilmek için şubelerinde Surface Pro kullanmaya başladı.

Birçok farklı verimlilik aracını kullanıcılara sunan Surface Pro'yu evdeyken, işteyken veya yoldayken kolayca kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Surface Pro'yu istediğiniz zaman dizüstü istediğiniz zamanda masaüstü olarak kullanma şansına sahipsiniz.

Banka yetkilileri Surface Pro kullanmaya başlayarak müşterilerine olağanüstü bir hizmet türü sunmaya başladıklarını ve mobil alanda da kendilerini geliştirdiklerini söyledi.

Ülkemizde yakın zamanda bu tarz uygulamalar olur mu bilinmez ama Microsoft'un yeni tableti Surface Pro'yu tanıtmak için yaptığı anlaşmaların ve yayınladığı reklamların arkasının geleceği kesin.

YORUMLAR