Swordigo Tanıtım Videosu

Mobil oyun geliştiricisi Touch Foo tarafından Android ve iOS kullanıcıları için geliştirilen Swordigo, oldukça sürükleyici ve eğlenceli bir platform oyunudur. Aksiyonun hiç eksilmediği oyunda koşacak, zıplayacak, engelleri atlatacak, düşmanlarınızla savaş

Mobil oyun geliştiricisi Touch Foo tarafından Android ve iOS kullanıcıları için geliştirilen Swordigo, oldukça sürükleyici ve eğlenceli bir platform oyunudur.

Aksiyonun hiç eksilmediği oyunda koşacak, zıplayacak, engelleri atlatacak, düşmanlarınızla savaşacak, yeni silahlar ve büyüler kazanacak, büyülü diyarlar keşfedecek ve dünyayı yeniden güzel bir yer haline getirmeye çalışacaksınız.

Etkileyici grafikleri ve ışıklandırma sistemi sayesinde görsel olarak oldukça zengin bir yapıya sahip olan Swordigo, klasik platform oyunlarından farklı olarak kullanıcılara sunduğu deneyim kazanma ve seviye atlama sistemiyle de dikkat çekmektedir.

Oyun için geliştirici ekip tarafından yayınlanan tanıtım videosunuz izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Swordigo'yu mobil cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR