Table Top Racing, Google Play'de Yerini Aldı

Popüler mobil oyun geliştiricisi PlayRise Dijital tarafından geliştirilen Table Top Racing, iOS kullanıcılarından sonra şimdi de Android kullanıcılarıyla buluştu ve Google Play üzerindeki yerini aldı. Minik ve sevimli arabaların yer aldığı oyun, konsol ka

Popüler mobil oyun geliştiricisi PlayRise Dijital tarafından geliştirilen Table Top Racing, iOS kullanıcılarından sonra şimdi de Android kullanıcılarıyla buluştu ve Google Play üzerindeki yerini aldı.

Minik ve sevimli arabaların yer aldığı oyun, konsol kalitesindeki etkileyici grafikleri ve akıcı oynanışıyla dikkat çekmeyi başarıyor. 8 benzersiz yarış pistinin ve 17 adet özelleştirilebilir aracın yer aldığı oyunda amacınız her yarış oyununda olduğu gibi rakiplerinizi geride bırakmak.

6 adet farklı oyun modunun, 30'ün üzerinde etkinliğin, birçok başarımın, bulut kayıt seçeneğinin ve çok daha fazlasının kullanıcıları beklediği Table Top Racing'in son zamanlarda oynadığım en eğlenceli yarış oyunlarından bir tanesi olduğunu söylemeden geçemeyeceğim.

Table Top Racing için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunun Android ve iOS versiyonlarına kolayca ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR