Tablette FIFA 14 Oynadılar!

Bu senenin en iyi futbol oyunlarından olan FIFA 14 Microsoft'un Windows 8.1 işletim sistemine sahip Surface Pro 2 tablet bilgisayarında oynandı! Tablet bilgisayarlardan alışık olduğumuz daha basit tarzdaki oyunların aksine güçlü donanıma sahip bilgisayarl

Bu senenin en iyi futbol oyunlarından olan FIFA 14 Microsoft'un Windows 8.1 işletim sistemine sahip Surface Pro 2 tablet bilgisayarında oynandı!

Tablet bilgisayarlardan alışık olduğumuz daha basit tarzdaki oyunların aksine güçlü donanıma sahip bilgisayarlarda çalışabilen bir oyun olan FIFA 14 bu oynanış vidoesunda Intel mobil i5 işlemciye ve yine Intel'in grafik işlemcisi Intel HD4000'e sahip bir Surface Pro 2 tablette Full HD çözünürlükte oynanıyor. Oyun gayet akıcı bir şekilde çalışmakta ve görsel efektleri kaliteli seviyede. Videoda yapılan maçta oyunun bu tablette nasıl çalıştığına şahit olabiliyorsunuz.

Videoyu paylaşan kullanıcı daha önceden de Grid 2 yarış oyununu yine akıcı bir şekilde Surface Pro 2 tablette oynayarak videosunu yayınlamıştı. O videoyu buradan seyredebilirsiniz:

Tablette Grid 2 Oynadılar!
OYUN

Tablette Grid 2 Oynadılar!

Eğer tablet biglsiayarlarda bilgisayar oyunlarının oynanamayacağını düşünenlerdenseniz bu videoya göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu ilginç oynanış videosunda bu senenin en başarılı yarış oyunlarından olan Grid 2 Microsoft'un Windows 8.

YORUMLAR