TalkBuddy - III. Genç Beyinler Yeni Fikirler

Bu yıl İzmir Yaşar Üniversitesi'nde üçüncüsü düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğine medya sponsoru olarak destek veren Tamindir.com ailesi olarak etkinlikte yerimizi alarak sizler için birbirinden farklı ve yenilikçi birçok projeyi inceleme şa

Bu yıl İzmir Yaşar Üniversitesi'nde üçüncüsü düzenlenen Genç Beyinler Yeni Fikirler etkinliğine medya sponsoru olarak destek veren Tamindir.com ailesi olarak etkinlikte yerimizi alarak sizler için birbirinden farklı ve yenilikçi birçok projeyi inceleme şansı bulduk. 100'ün üzerinde projenin görücüye çıktığı etkinlikte dikkatimizi çeken projeler hakkında geliştirici ekiplerle küçük röportajlar yapmayı da ihmal etmedik.

Dikkatimizi çeken projelerden bir tanesi de TalkBuddy adlı sosyal ağ oldu. Kullanıcıların kendi belirleyecekleri kriterler doğrultusunda farklı insanlarla tanışmalarına ve sohbet etmelerine olanak sağlayan servis, aynı zamanda lokasyon bazlı olarak çevrenizde yer alan ve tanışmak isteyebileceğiniz kişi profillerini de sizlere öneriyor.

İnsanlar TalkBuddy sayesinde yeni arkadaşlıklar kurabileceği gibi, halihazırda arkadaş oldukları kişileri de kişi listeleri üzerine ekleyerek mesajlaşma şansına sahipler.

YORUMLAR