Talking Larry the Bird Tanıtım Videosu

Talking Larry the Bird Free, Android cihazlarınız üzerinde birlikte şarkı söyleyebileceğiniz, konuşabileceğiniz ve gülebileceğiniz kısaca size arkadaşlık edecek olan konuşan kuş Larry'nin uygulamasıdır. Konuşan kedi Larry ile bir çok eğlenceli etkinlik ya

Talking Larry the Bird Free, Android cihazlarınız üzerinde birlikte şarkı söyleyebileceğiniz, konuşabileceğiniz ve gülebileceğiniz kısaca size arkadaşlık edecek olan konuşan kuş Larry'nin uygulamasıdır.

Konuşan kedi Larry ile bir çok eğlenceli etkinlik yapabilirsiniz. Örneğin, Larry'e piano ile şarkı çalabilir ve onunda size ıslıkla eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Bunun dışında Larry ile uğraşmak için onu dürtebilir, ona yıldırım çarpabilir ve onunla oynayabilirsiniz. Larry'i dürttüğünüzde onun vereceği tepkiyi mutlaka görmelisiniz.

Hiç bir zaman susturamayacağınız Larry ile sınırsız eğlence sizi bekliyor. Larry ile konuştuğunuzda Larry sizin konuştuklarınızı kendi komik sesi ile tekrar ederek gülmenizi sağlar.

Larry ile birlikte eğlenmek için uygulamayı Android cihazlarınıza ücretsiz olarak aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz.

YORUMLAR