Tamindir Oyun Gündemi 21. Bölüm

Haftalık Oyun Haberleri - 07.11.2012 1- Wii U Satışa Sunuldu Nintendo’nun çarpıcı özellikleriyle dikkat çeken yeni nesil oyun konsolu Wii U sonunda satışa sunuldu. İlk sekizinci jenerasyon oyun konsolu olma özelliğine sahip Wii U’nun satış performansı Wii

Haftalık Oyun Haberleri - 07.11.2012

1- Wii U Satışa Sunuldu

Nintendo’nun çarpıcı özellikleriyle dikkat çeken yeni nesil oyun konsolu Wii U sonunda satışa sunuldu. İlk sekizinci jenerasyon oyun konsolu olma özelliğine sahip Wii U’nun satış performansı Wii kadar başarılı olacak mı, göreceğiz.

2- Call of Duty: Modern Warfare 4 Çıkacak

Bu sürpriz haber Modern Warfare serisini oynayanların yakından tanıyacağı Captain Price’ı seslendiren kişi Billy Mörriy’den geldi. Verdiği bir röportajda Modern Warfare 4 için Infinity Ward ile görüşmeye gideceğini duyuran Murray, oyunun çıkacağını duyuran ilk kişi oldu.

3- Samsung Oyun Konsolu mu Geliştiriyor?

Gelen söylentilere göre Samsung, çalıştıkları firmalara oyun endüstrine gireceğini çıtlatmış. Ayrıca Samsung'un, kendi bünyesinde çalışacak, oyun tasarımcıları ve yönetmenleri kiraladıkları da gelen söylentiler arasında yer alıyor. Bu haberde bizlere “Samsung oyun konsolu mu geliştiriyor” sorusunu sordurtuyor.

4- Halo 4'ü Erken Oynayanlar Banlandı

Microsoft tarafından geliştirilen Halo 4, kuşkusuz bu yılın en gözde oyunlarından birisi. Ancak oyunun erken tarihte korsanının sızdırılıması sonucunda oyunu zamanından önce online oynayanlar; Microsoft tarafından banlandı.

5- Hitman: Absolution Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Gizlilik ve stratejiye dayalı Hitman serisinin son üyesi Hitman: Absolution'ın minimum sistem gereksinimleri yayınlandı. Oyuncuların merakla beklediği oyun Hitman: Absolution, Türkçe alt yazı desteği ile birlikte 20 Kasım'da raflardaki yerini alacak. Sistem gereksinimlerine sitemiz üzerindenulaşabilirsiniz.

6- Goodgame Galaxy Yakında Geliyor!

Başarılı grafikleri ve farklı oynanışları ile dikkat çeken Goodgame oyunlarının arasına bir yenisi daha eklenmeye hazırlanıyor. Dünyanın başarılı online oyun yapımcılarından bir tanesi olan Goodgame Studios’un yeni oyunu Goodgame Galaxy, Türk kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor.

7- GTA V Ön Siparişte

GTA V Rockstar Games tarafından an itibariyle resmen ön siparişe sunuldu. Hayranlarında büyük bir sevince neden olan bu olay Rockstar Games’in sosyal medya hesaplarından bugün itibariyle duyuruldu.

8- Need for Speed: Most Wanted Mobil Platformlarda

EA Games’in efsanevi araba yarışı serisi Need for Speed’in yeni oyunu Need for Speed: Most Wanted artık mobil platformlarda. Üstün görselleri ve harika oynanabilirliği ile dikkat çeken Most Wanted’ın geçmişte mobil platformlar için yayınlanan Need for Speed oyunlarına nazaran daha gelişmiş bir yapım olduğunu söylemek mümkün.

9- Playstation 4 Sesleri Yükseliyor

Playstation 4 için geliştirici kitlerini dağıtmaya başladığının söylentisi ortaya atıldı. Bununla beraber ortaya atılan çıkış tarihi ve isim iddialarını da sitemiz üzerindeki ilgili haberin devamında bulabilirsiniz.

10- GTA için 2. Video Tarihi Verildi

Rockstar Games’in merakla beklenen yeni oyunu Grand Theft Auto V nam-ı diğer GTA V için yeni videonun ne zaman geleceği duyuruldu. yakın bir zamanda ortaya çıkacağı söylenen ikinci videonun haftaya yani 14 Kasım 2012 tarihinde yayınlanacağı belirtildi.

YORUMLAR