Tamindir Oyun Gündemi 38. Bölüm

Popüler Oyun Haberleri - 06.03.2013 1- Uncharted 3 Multiplayer Artık Ücretsiz Playstation 3’ün popüler aksiyon oyunu Uncharted 3: Drake’s Deception’ın multiplayer kısmı artık ücretsiz. Oyunun multiplayer’ını oynamak isteyen kullanıcılar, PSN üzerinden in

Popüler Oyun Haberleri - 06.03.2013

1- Uncharted 3 Multiplayer Artık Ücretsiz

Playstation 3’ün popüler aksiyon oyunu Uncharted 3: Drake’s Deception’ın multiplayer kısmı artık ücretsiz. Oyunun multiplayer’ını oynamak isteyen kullanıcılar, PSN üzerinden indirebilirler.

2- God of War Ascension Demo Çıktı

10 Mart tarihinde İzmir’de tanıtımı yapılacak God of War Ascension için Sony bir tek kişilik hikaye demosu yayınladı. Sony’nin çıkardığı bu demo için incelememizi ve etkinlik detaylarını sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

3- Gears of War Judgment Ön Siparişe Açıldı

Xbox 360 konsolu sahiplerinin merakla beklediği Gears of War Judgment, Türkiye’de ön siparişe açıldı. Oyunun siparişini herhangi bir D&R mağazasından verebilirsiniz.

4- Assassin's Creed 4 Black Flag Duyuruldu

Ubisoft, popüler serisi Assassin’s Creed’in yeni oyununu duyurdu. Yeni bir suikastçıyla bizi tanıştıracak oyunun ismi Assassin’s Creed 4 Black Flag olacak. Bu seferki oyun, 1715 yılında Karayiplerde geçiyor ve korsanlık temasını işliyor.. Oyun hakkındaki ilk geniş detayları sitemiz üzerinden öğrenebilirsiniz.

5- The Elder Scrolls Online Beta Davetiyeleri Bu Ay Gönderilmeye Başlanacak

The Elder Scrolls hayranlarını online ortamda buluşturacak, MMO türündeki The Elder Scrolls Online’ın beta davetiyeleri, yapımcı firmadan gelen açıklamaya göre bu ay sonunda sahiplerini bulacak.

6- Battlefield 3 End Game Çıkış Tarihi Açıklandı

Battlefield 3’e çıkacak DLC End Game’in çıkış tarihi yapımcı firma tarafından paylaşıldı.

Verilen çıkış tarihine göre DLC;

Playstation 3 sahibi Battlefield 3 Premuim üyelerine 5 Mar,
PC veya Xbox 360 sahibi Battlefield 3 Premium üyelerine 12 Mart,
Playstation 3 sahiplerine 19 Mart,
PC veya Xbox 360 sahiplerineyse 26 Mart tarihinde çıkacak.

7- Beyond: Two Souls Çıkış Tarihi Açıklandı

David Cage’in merakla beklenen oyunu Beyond: Two Souls için bir çıkış tarihi verildi. Playstation 3’ çıkacak oyunu 8 Ekim 2013 tarihinde piyasada görebileceğiz.

8- Metro: Last Light Ertelendi

Daha önce Mart’ta gelmesi beklenen Metro Last Light, ufak bir yayıncı krizi yaşamasının ardından biraz gecikerek gelecek. Metro: Last Light’ın yeni çıkış tarihi 17 Mayıs olarak belirlendi.

9- Playstation 4 ve Oyunlarının Yurtdışı Fiyatı

İngiliz firması The Hut, sitesi üzerinden yayınladığı Playstation 4 ve oyunlarının ön sipariş imkanıyla yeni nesil konsol ve oyunları hakkında ilk fiyat bilgisini bize vermiş oldu. 400 Euro’dan Playstation 4’ü satan The Hut, oyunlar için de 70 Euro gibi bir bedel belirlemiş.

10- Thief 4 Duyuruldu

Thief 4, 2014 yılında PC ve yeni nesil konsollara çıkacak.

YORUMLAR