Tamindir Oyun Gündemi 40. Bölüm

Bu hafta oyun dünyasında yaşanan yenilik ve gelişmeleri yakından takip etmek için Tamindir Oyun Gündemini izlemeniz yeterli.

1-Duke Nukem II iOS Oyunu Duyuruldu

Duke Nukem II iPhone ve iPad için duyuruldu. 1993 yılında çıkan versiyonuna göre geliştirilmiş grafiklerle geleceği açıklanan oyunun fiyatıysa 1.99 dolar olacak.

2- Unreal Engine 4 Kullanan Yeni Nesil Bir Oyun Yolda

Spec Ops: The Line’ın geliştiricisi YAGER yeni nesil bir oyun üzerinde çalışıyor. Henüz ismi açıklanmayan oyun Unreal Engine 4 oyun motorunu kullanacak.

3- Battlefield 4 26 Mart'ta Resmen Duyurulacak

Daha önce EA’in 26 Mart tarihinde Battlefield 4’ü duyuracağı söylentileri çıkmıştı. EA bu söylentileri doğruladı ve oyunun 26 Mart tarihinde GDC 2013 fuarında duyurulacağını açıkladı.

4- Saints Row 4 Duyuruldu

Deep Silver ve Techland, Saints Row 4’ü duyurdu. Açık dünya oyun yapısını eğlenceli bir şekilde oyunculara sunmaya başaran serinin yeni oyunu da çizgisini bozmayacak.

5- Gears of War: Judgment için İnceleme Notları Yayınlandı

Xbox 360 oyuncularının merakla beklediği Gears of War: Judgment için inceleme notları yayınlandı. Yayınlanan notlara göre oyuncuların yüzünü kara çıkarmayacak bir oyunla karşılaşacağız.

6- EA Ücretsiz Oyunlarla SimCity Müşterilerinden Özür Diliyor

Sürekli internet bağlantısı istemesiyle oyuncuları mağdur eden SimCity için EA bedava oyun vererek özür diliyor. Oyuncuların beğenisine sunulan listenin başında Mass Effect 3, Battlefield 3 ve Dead Space 3 gibi önemli oyunlar bulunuyor.

7-  Fez Bilgisayara Geliyor

Yaratıcı fikirleriyle oyunculardan övgü toplayan bulmaca oyunu Fez, bilgisayar için duyuruldu. Oyun 1 Mayıs’ta indirilebilir olarak satışa sunulacak.

YORUMLAR