Tamindir Oyun Gündemi 45. Bölüm

Tamindir Oyun Gündemi ile haftanın en popüler oyun haberlerinden haberdar olabilirsiniz.

Haftanın Oyun Haberleri - 26.04.2013

1- Bethesda Korku Oyunu "The Evil Within"i Duyurdu

Resident Evil’ın yaratıcısı Shinji Mikami ve Bethesda işbirliğinde geliştirilen korku oyunu The Evil Within duyuruldu. Açıklanan ilk bilgilerde, oyundaki aksiyon ve korkunun mükemmel bir şekilde uyum sağlayacağı vaat ediliyor.

2- The Elder Scrolls 5: Skyrim Legendary Edition Gözüktü

Bethesda, The Elder Scrolls 5: Skyrim Legendary Edition isimli oyunu duyurdu. Bu oyunda Skyrim için çıkan bütün ek paketler bir arada bulunacak.

3- Beyond: Two Souls PlayStation 4'e Gelebilir

PlayStation 3’ün merakla beklenen oyunu Beyond: Two Souls, PlayStation 4’e gelebilir. Oyunun yapımcılarından gelen açıklamaya göre bu konuda henüz kesin bir karar verilmemiş.

4- Call of Juarez: Gunslinger'ın Çıkış Tarihi ve Fiyatı Belli Oldu

Kovboy temasıyla dikkat çeken Call of Juarez: Gunslinger’ın çıkış tarihi açıklandı. Oyun PC, PlayStation 3 ve Xbox 360 için 22 Mayıs’ta çıkacak ve internetten indirilebilir olarak $15 fiyat etiketiyle satışa sunulacak.

5- PES 2014'e AFC Şampiyonlar Ligi Eklendi

Konami yaptığı açıklamayla PES 2014’te Asya Şampiyonlar Ligi’nin buluncağını duyurdu. Böylece PES serisindeki Avrupa Şampiyonlar Ligi, Avrupa Ligi ve Libertadores Kupası turnuvalarının üstüne bir yenisi eklenmiş oluyor.. 

6- Metal Gear Solid: The Legacy Collection Doğrulandı

Geçtiğimiz günlerde söylentisi çıkan Metal Gear Solid: The Legacy Collection için resmi duyuru geldi. Sadece PlayStation 3 için çıkacak pakette serinin şimdiye kadar çıkmış tüm oyunları bulunacak.

7- Call of Duty: Ghosts Ortaya Çıktı

Tesco isimli sitenin yaptığı listemeyle birlikte yeni Call of Duty oyunu Call of Duty: Ghosts ortaya çıktı. Call of Duty: Ghosts’un kapak tasarımına haberimizden bakabilirsiniz.

8- Yeni Xbox'ın Duyuru Tarihi Belli Oldu

Microsoft, büyük bir heyecanla beklenen yeni nesil Xbox’ı duyurmaya hazırlanıyor. Microsoft’un yeni Xbox için düzenleyeceği etkinlik 21 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.

9- GTA 5'in Yeni Videoları İçin Tarih Verildi

Son yayınlanan videosunun üzerinden uzun bir zaman geçen GTA 5 için üç yeni video yayınlanacağı açıklandı. Oyundaki ana karakterlere odaklanacak videoların yayınlanma tarihi 30 Nisan.

10- Battlefield 4'ün Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

Battlefield 4’ün çıkış tarihi bir satış mağazının yayınladığı ön sipariş posteriyle ortaya çıktı. PC, PlayStation 3 ve Xbox 360’ın yanında yeni nesil konsollara da çıkması beklenen Battlefield 4’ün çıkış tarihi 31 Ekim.

YORUMLAR