Tank Riders 2 Tanıtım Videosu

Popüler mobil oyun geliştirici Polarbit tarafından geliştirilen Tank Riders'ın beklenen başarıyı fazlasıyla yakalamasının ardından Tank Rider 2'yi iOS ve Android platformları üzerinde mobil oyuncularla buluşturan geliştirici ekip, oyunseverlere çok daha g

Popüler mobil oyun geliştirici Polarbit tarafından geliştirilen Tank Riders'ın beklenen başarıyı fazlasıyla yakalamasının ardından Tank Rider 2'yi iOS ve Android platformları üzerinde mobil oyuncularla buluşturan geliştirici ekip, oyunseverlere çok daha gelişmiş bir oynanış sunuyor.

Tankınıza atlayarak farklı oyun haritaları üzerinde size verilen görevleri yerine getirmeye çalışacağınız oyunda, başarılı olmak için savaş stratejilerinizi en iyi şekilde belirlemeniz ve oyun haritası üzerinde yer alan engelleri en iyi şekilde kullanmanız gerekiyor.

Eğlenceli grafikleri, sürükleyici ve yüksek tempoda oynanışıyla sizi başına bağlayacak olan bir tank oyunu olan Tank Riders 2, mutlaka denemeniz gereken oyunlardan bir tanesi.

Tank Riders 2 için hazırlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu mobil cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR