Tap The Duck Tanıtım Videosu

Tap The Duck, Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça eğlenceli ve sürükleyici beceri oyunudur. Fruit Ninja'ya benzer oynanışıyla dikkat çeken oyunda meyveleri parçalamak yerine ördekleri avlamaya çalışacaksınız. Dokunmatik kontrolleri sayes

Tap The Duck, Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça eğlenceli ve sürükleyici beceri oyunudur. Fruit Ninja'ya benzer oynanışıyla dikkat çeken oyunda meyveleri parçalamak yerine ördekleri avlamaya çalışacaksınız.

Dokunmatik kontrolleri sayesinde sadece ekran üzerinde beliren ördeklere dokunarak veya ördekler üzerinde parmağınızı kaydırarak ördekleri avlayabileceğiniz oyunda amacınız bölümleri üç yıldız alarak tamamlamaktır. Bunun için her bölümde olabildiğince yüksek puan almaya gayret etmeniz gerekmektedir.

Bölümler sırasında toplayacağınız altınlar yardımıyla ördeklerinizi özelleştirebileceğiniz ve koleksiyonunuzu tamamlamak için özel ördekleri toplamanız gereken oyun oldukça bağımlılık yapan bir oynanışa sahiptir.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Tap The Duck'ı Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR