Tap the Frog: Doodle Tanıtım Videosu

Tap the Frog: Doodle, mobil oyun geliştiricisi Playmous tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça eğlenceli bir beceri oyunudur. Sizlere kurbağalara tıklayarak yeteneklerinizi test etmenin birçok farklı yolunu sunan oyun, hem hızlı

Tap the Frog: Doodle, mobil oyun geliştiricisi Playmous tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça eğlenceli bir beceri oyunudur.

Sizlere kurbağalara tıklayarak yeteneklerinizi test etmenin birçok farklı yolunu sunan oyun, hem hızlı hem de çok dikkatli olmanızı gerektirmektedir.

Yeni bölümlerin kilidini açtırmak için oynamış olduğunuz bölümleri en iyi derecelerle bitirerek altın toplamanız gereken oyun, oldukça sürükleyici ve bağımlılık yapan bir oynanışa sahiptir.

Ayrıca kazanmış olduğunuz altınlar yardımıyla sevimli kurbağanızı da özelleştirebileceğiniz oyunda, kurbağalarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Tap the Frog: Doodle'ı Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR