Team Monster Tanıtım Videosu

Popüler mobil oyun geliştiricisi Mobage tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen Team Monster, sürükleyici hikayesiyle oyunseverlere aksiyon ve macera dolu bir oyun deneyimi sunuyor. Farklı adalar arasında dolaşacağınız ve her gittiğiniz a

Popüler mobil oyun geliştiricisi Mobage tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen Team Monster, sürükleyici hikayesiyle oyunseverlere aksiyon ve macera dolu bir oyun deneyimi sunuyor.

Farklı adalar arasında dolaşacağınız ve her gittiğiniz adada farklı yaratık türleri keşfederek, keşfetmiş olduğunuz bu sevimli yaratıkları takımınıza katacağınız oyunda, karşınıza çıkan düşmanlarınızla yaratık dövüşleri yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda yaratıklarınızı eğiterek, yeteneklerini en üst düzeye çıkarabileceğiniz Team Monster'da rakiplerinize karşı avantaj sağlayabileceksiniz.

Sürükleyici oynanışı, benzersiz hikayesi, keşfedilmeyi bekleye eğlenceli yaratıkları ve çok daha fazlasıyla sizleri başına bağlayacak olan Team Monster, mutlaka denemeniz gereken oyunlardan bir tanesi.

Geliştirici ekip tarafından oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Team Monster'ı Android ve iOS cihazlarınız üzerine hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR