Teknoloji Gündemi Bölüm 4

Haftanın Öne Çıkan Haberleri: GTA 5 PC Yine Ertelendi! Microsoft Internet Explorer Sonlandırıldı Apple'ın Sesli Asistanı Siri Türkçe Konuşacak! Haftanın Öne Çıkan Uygulamaları: Framy - Oldukça komik animasyonlar hazırlayabileceğiniz ve bu animasyonlar üze

Haftanın Öne Çıkan Haberleri:

GTA 5 PC Yine Ertelendi!

Microsoft Internet Explorer Sonlandırıldı

Apple'ın Sesli Asistanı Siri Türkçe Konuşacak!

Haftanın Öne Çıkan Uygulamaları:

Framy - Oldukça komik animasyonlar hazırlayabileceğiniz ve bu animasyonlar üzerinde kendi başınıza da hareketli bir şekilde yer verebileceğiniz eğlenceli bir uygulama.

ChatSecure - Mobil mesajlaşma programları aracılığıyla yaptığınız yazışmalarınızı çok daha güvenli bir hale getirmek için kullanabileceğiniz yararlı bir şifreleme uygulaması.

ClickBus - Anlık olarak farklı otobüs firmaları üzerinden sefer ve saat sorgulayabileceğiniz, istediğiniz koltuğu seçebileceğiniz ve biletinizi satın alabileceğiniz bir otobüs bileti satın alma uygulaması.

Haftanın Öne Çıkan Oyunları:

Overkill 3- Aksiyon dolu atmosferiyle öne çıkan Overkill 3, TPS türü oyunlar oynamaktan hoşlanan oyunseverlerin mutlaka göz atması gereken seçeneklerden bir tanesi.

World Zombination - Strateji ve savaş temalı bir oyun olan World Zombination'da insan veya zombi taraflarından bir tanesini seçip karşı tarafın saldırılarına cevap vermeye çalışıyoruz.

Office Rumble - Çizgi film temasıyla dikkat çeken Office Rumble'da rakiplerimizi bir güzel dövmeye ve ringten galibiyetle çıkmaya çalışıyoruz.

YORUMLAR