Telefon Şarjını Mahveden Oyunlar

Candy Crush Şeker eşleştirme oyunları gibi ilginç bir kategorinin kurucusu olan Candy Crush, oynayanlara gerçekten keyif veriyor mu emin değilim fakat bataryamızın baş düşmanlarından birisi olduğu kesin. Siz de bu çılgınlığa ortak olmak istiyorsanız, buyr

Candy Crush

Şeker eşleştirme oyunları gibi ilginç bir kategorinin kurucusu olan Candy Crush, oynayanlara gerçekten keyif veriyor mu emin değilim fakat bataryamızın baş düşmanlarından birisi olduğu kesin. Siz de bu çılgınlığa ortak olmak istiyorsanız, buyrun bağlantılar;

Fruit Ninja

Tapınaklarda yıllarca eğitim alıp da kariyerine meyve keserek devam etmek isteyen bir ninja gerçekten var olabilir mi? Bu sorunun cevabını Fruit Ninja oynayarak bulabilirsiniz. 

Temple Run 2

Peşindeki ölümcül orangutanlardan son hızla kaçan karakterimiz, oradan oraya atlarken bataryamızı tüketmeyi de ihmal etmiyor. Sonsuz koşu oyunları oynamaktan keyif alıyor ve yakınınızda daima bir priz bulunduruyorsanız Temple Run 2 size göre!

Clash of Clans

Hakkını yememek gerek, Clash of Clans mobil cihazlar üzerinde oynayabileceğimiz en iyi strateji oyunlarından bir tanesi. Zaten onlarca farklı taklidi olması bunu kanıtlar nitelikte. Fakat bu keyifli oyun başında haddinden fazla zaman geçirdiğimizde bataryamız ortaçağın karanlıklarına gömülebiliyor!

Hay Day

"Sakla samanı gelir alır bataryanı" gibi tarihin en kötü esprisini yapmamıza sebep olan bu oyun da bataryamızın baş düşmanlarından bir tanesi. Çiftlik kurma oyunlarının kurucusu da denebilir.

YORUMLAR