Telefonları En Çok Zorlayan Oyunlar

Modern Combat 5: Blackout Call of Duty tarzı mobil fps oyunlarının en iyilerinden biri. Doğal olarak kasıyor. { softwareId = 20315} { softwareId = 20315} Leo's Fortune Bıyıklı bir yumağı kontrol ettiğiniz güzel bir platform oyunu. Telefonu itinayla ısıtıy

Modern Combat 5: Blackout

Call of Duty tarzı mobil fps oyunlarının en iyilerinden biri. Doğal olarak kasıyor.

Leo's Fortune

Bıyıklı bir yumağı kontrol ettiğiniz güzel bir platform oyunu. Telefonu itinayla ısıtıyor.

EPOCH.2

Farklı bir oynanışa sahip bir tps. Kontrolünüzdeki robot ile dünyalara meydan okurken telefonunuzu karşınıza alıyorsunuz.

Asphalt 8: Airborne

Gameloft'un sevilen yarış oyunu serisi Asphalt'ın 8. oyunu grafik olarak en iyisi. Sürekli gelen güncellemeler ile telefonunuzu itinayla ağlatıyor.

Need for Speed: No Limits

Electronic Arts'ın ünlü araba yarışı serisi Need for Speed'in mobildeki son oyunu. Grafikleri ve oynanışı göz dolduruyor. Güzel bir alternatif, tabi telefonunuzda 2gb yeriniz varsa.

 

Godfire: Rise of Prometheus

God of War tarzı yunan mitolojisini içeren bir Heck'n Slash. Grafikleri mobil cihazlar için çok iyi seviyede. Aksiyonsa bir an bile durulmuyor. Kısaca her kılıç darbesini telefonunuza vurduğunuzu düşünebilirsiniz.

Dead Trigger 2

Yılların eskitemediği zombi öldürmeli fps oyunu. Aldığı her güncelleme oyuna yeni bir kat ekledi. Dolayısıyla hala kasıyor.

Grand Theft Auto: Vice City

Bilgisayar dünyasının efsanesi, oyuncak helikopterlerden nefret etme sebebimiz GTA: Vice City mobilde terör estiriyor. Bir San Andreas olmayabilir ama Vice City'de epey ağır bir oyun.

Dead Effect 2

Diğer oyunlara göre daha yeni bir oyun. Gerilim türünde bir fps. Gerilimli koridorlarda Doom'vari bir atmosferde siz gerildikçe oyun kasacak.

YORUMLAR