The Cave Tanıtım Videosu

Geçtiğimiz aylar içerisinde iOS platformu için yayınlanan popüler PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U oyunu The Cave, nihayet Android cihazlar için de çıkış yaptı. Monkey Island'ın yaratıcısı Ron Gilbert tarafından ortaya çıkan hikaye mobil geliştirici Double Fine

Geçtiğimiz aylar içerisinde iOS platformu için yayınlanan popüler PC, PS3, Xbox 360 ve Wii U oyunu The Cave, nihayet Android cihazlar için de çıkış yaptı.

Monkey Island'ın yaratıcısı Ron Gilbert tarafından ortaya çıkan hikaye mobil geliştirici Double Fine Productions aracılığıyla mobil cihazlar üzerindeki yerini aldı.

Yayınlandığı tüm platformlar üzerinde oyunseverlere aynı içeriği sunan oyunda, kendimizi derin bir mağaranın kalbine ulaşmaya çalıştığımız aksiyon ve macera dolu yolculukta buluyoruz.

Her biri kendine has özelliklere ve farklı hikayelere sahip olan 7 oynanabilir karakterin yer aldığı The Cave'e başlarken bu karakterlerden 3 tanesini seçerek kendi takımımızı kuruyor ve maceramıza burada başlıyoruz. Karşımıza çıkan zorlu bulmacaları tek tek çözerek mağaranın kalbine ulaşmaya çalışacağımız oyun gerçekten oldukça sürükleyici ve keyifli.

Geliştirici ekip tarafından The Cave için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla oyunu Android ve iOS cihazlarınız üzerine yükleyerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR