The Crew'ın Yeni Fragmanı Araç Vitrininizi Genişletecek

Online araba yarışı olarak sadece beta testlerinde bile yoğun ilgi gören The Crew, hayranları için yeni bir fragman yayınladı. Bu sefer oyunun detaylı kişiselleştirme seçeneklerini ve kişisel oluşturacağınız araba modellerini görüyoruz. Eğer zamanınızı ay

Online araba yarışı olarak sadece beta testlerinde bile yoğun ilgi gören The Crew, hayranları için yeni bir fragman yayınladı. Bu sefer oyunun detaylı kişiselleştirme seçeneklerini ve kişisel oluşturacağınız araba modellerini görüyoruz.

Eğer zamanınızı ayırıp muhteşem arabalar tasarlamaktan hoşlanıyorsanız The Crew sizin için biçilmiş kaftan olacaktır. Oyunda sayısız kozmetik, donanımsal kişiselleştirme seçenekleriyle kendinize özel arabalar yaratmak bir yarış oyunundan çok kişisel zevklerinizi oyuna dökme imkanı sağlayacak.

Oyuncular arabaların dış görünüşü kadar donanımsal olarak frenleri, jantları vb. her türlü parçayı değiştirip geliştirebileceksiniz. Bunlar yarışlarda arabanızın performansını doğrudan etkileyecek önemli özellikler olarak karşımıza çıkıyor.

Ayrıca oyunda Amerika başta olmak üzere birçok kesimden pistler, bölgeler, yarışlar oyuncuları bekliyor. Kısacası eğer bir yarış tutkunuysanız The Crew sizin için araba yarışına yeni aksiyonlar ekleyerek sıkı bir araba yarışı deneyimi sunuyor. Online olarak başkalarıyla beraber veya karşılıklı takımlar halinde yarışabileceğiniz oyun yarış türüne de yeni özellikleriyle farklı bir boyut getirmek için hazırlanıyor.

The Crew, 2 Aralık'ta dünya çapında PC, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One'a geliyor. İlginç olarak oyunun PlayStation 3 versiyonu bulunmuyor.

YORUMLAR