The Division Survival Genişleme Paketi Duyuru Videosu

Ubisoft, geçtiğimiz Mart ayında oyuncuların beğenisine sunduğu online aksiyon oyunu The Division için geliştirilen 2. genişleme paketi olan Survival'ı resmi olarak tanıttı. Bilindiği üzere oyuncular The Division'da oldukça hızlı bir şekilde yayılan bir sa

Ubisoft, geçtiğimiz Mart ayında oyuncuların beğenisine sunduğu online aksiyon oyunu The Division için geliştirilen 2. genişleme paketi olan Survival'ı resmi olarak tanıttı.

Bilindiği üzere oyuncular The Division'da oldukça hızlı bir şekilde yayılan bir salgın hastalık nedeniyle medeniyetin çökme eşiğine geldiği Amerika'ya konuk oluyorlar ve bu kabustan bir çıkış yolu arıyorlardı. The Division Survival genişleme paketi ise bize çok daha çetin bir hayatta kalma macerası sunacak. The Division Survival'da oyuncular sert kış şartlarında görüş alanlarının oldukça sınırlı olduğu bölgelerde karşılarına çıkan tehlikelerle mücadele edip hayatta kalmaya çalışacak. Bu oyun modunda kaynaklar da sınırlı olacak, bu nedenle sadece nişan alma yeteneklerimiz bizi kurtaramayacak, soğuğa, açlığa ve susuzluğa karşı da mücadele edeceğiz.

The Division'da kar fırtınası altında kaynak ararken düşmanlarımız da bizi avlamaya çalışıyor olacak. Neyse ki takım arkadaşlarımızla birlikte bu savaşa katılacağız ve birbirimize destek olabileceğiz. Yayınlanan bu The Division Survival duyuru videosunda bize karşılacağımız atmosferden ve tehlikelerden kesitler sunuluyor.

The Division Survival genişleme paketi şu an halka açık test sunucularında denenebiliyor. Bu da bu genişleme paketinin çıkışının çok uzakta olmadığını bize gösteriyor.

YORUMLAR