The Elder Scrolls Online - Karakter Gelişimi ve İlerleme

The Elder Scrolls Online için geliştirici ekip Bethesda tarafından yayınlanan yeni video oyun içerisinde karakterlerin gelişimini ve ilerleyişini kullanıcılara gösteriyor. MMORPG türündeki oyun şu an beta aşamasında ve 2014'ün ilk çeyreğinde çıkış yapmada

The Elder Scrolls Online için geliştirici ekip Bethesda tarafından yayınlanan yeni video oyun içerisinde karakterlerin gelişimini ve ilerleyişini kullanıcılara gösteriyor.

MMORPG türündeki oyun şu an beta aşamasında ve 2014'ün ilk çeyreğinde çıkış yapmadan önce geliştirici ekip oyun içerisinde yer alan tüm eksikliklerin giderilmesine uğraşıyor.

Birçok oyunda olduğu gibi sınıf ve deneyim sistemi üzerine kurulu olan The Elder Scrolls Online üzerinde karakterlerimizi geliştirebilmek ve yeni yeteneklere sahip olabilmek için yapacağımız görevler ve öldüreceğimiz düşmanlardan deneyim puanı kazanmamız gerekiyor.

Dünya üzerinde birçok oyuncu tarafından beklenen oyunla ilgili oyuncuların en büyük korkusuysa oyunun yeterince serbestlik sunmayabilecek olmasıydı ki Zenimax Online yeni karakter sınıflarının ve deneyim sisteminin oyunun gidişatına göre oyunculara çok daha büyük bir yaratıcılık ve serbestlik sunacağını açıkladı.

YORUMLAR