The Evil Within 2 E3 2017 Duyuru Videosu

E3 2017 henüz resmi olarak başlamadı; fakat Microsoft ve Bethesda gibi firmalar E3 öncesi kendi özel etkinliklerini düzenleyerek yeni oyunlarını tanıttılar. Bethesda'nın tanıttığı yeni korku oyunu ise The Evil Within 2 oldu. Aslında The Evil Within 2'nin

E3 2017 henüz resmi olarak başlamadı; fakat Microsoft ve Bethesda gibi firmalar E3 öncesi kendi özel etkinliklerini düzenleyerek yeni oyunlarını tanıttılar. Bethesda'nın tanıttığı yeni korku oyunu ise The Evil Within 2 oldu.

Aslında The Evil Within 2'nin E3 2017'de su yüzüne çıkacağı daha önceden internete sızdırılmıştı. Bu sızıntılar doğru çıktı ve serinin yeni oyunu, özel duyuru videosuyla bizi selamladı.

The Evil Within 2'de Sebastian Castellanos adlı bir dedektif olan kahramanımızı kontrol edeceğiz. Dibe vurmuş bir konumda olan kahramanımız oyunda kızını kurtarmak için kabuslarla dolu bir dünyaya girmek ve kırsal alanda yer alan bir kasabanın karanlık geçmişini keşfetmek zorunda kalıyor. Biz kahramanımızı kontrol ederken dünya bizim etrafımızda çarpıklaşacak, şekil değiştirecek ve kan dondurucu tehlikeler her köşeden karşımıza çıkacak. Oyuncular bu tehlikeleri aşmak için silahlarına başvurabilecekler ya da gizlice ilerleyip hayatta kalabilecekler.

The Evil Within 2, 13 Ekim 2017 Cuma günü PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarına çıkış yapıyor. Serinin bir önceki oyununun demosu yayınlanmıştı, umarız The Evil Within 2 için de bir demo sürümü yayınlanır.

YORUMLAR