The Evil Within 2 Hikaye Videosu

Bethesda'nın geçtiğimiz günlerde duyurduğu yeni korku oyunu The Evil Within 2 için yeni bir video yayınlandı. Önceki iki The Evil Within 2 videosundan ilki sinematik bir videoydu ve bize The Evil Within 2'yi haber veriyordu. 2. video ise The Evil Within 2

Bethesda'nın geçtiğimiz günlerde duyurduğu yeni korku oyunu The Evil Within 2 için yeni bir video yayınlandı.

Önceki iki The Evil Within 2 videosundan ilki sinematik bir videoydu ve bize The Evil Within 2'yi haber veriyordu. 2. video ise The Evil Within 2'nin oynanış görüntülerini içeriyor, oyun hakkında daha fazla detay sunuyordu. Yeni video, The Evil Within 2'nin hikayesi hakkında karanlıkta kalan noktaları aydınlatıyor.

The Evil Within 2'de ana kahramanımız eski bir dedektif olan Sebastian Castellanos olacak. Sebastian Castellanos, kaybettiği kızının acısıyla umutsuzluk içinde kıvranan bir kahraman olarak tanımlanıyor. Bu durum nedeniyle Sebastian kendisini alkole veriyor ve polis teşkilatından ayrılıyor. Fakat, The Evil Within 2'de kahramanımız kızının aslında öldürülmediğini öğreniyor ve gerçeği öğrenmek, kızını bulabilmek için çarpık bir dünyanın içine dalıyor.

The Evil Within 2, içerisinde sürükleyici bir kumpas hikayesi barındıran, travmatik bir tecrübe yaşatacak bir korku oyunu olacak gibi görünüyor. Oyunu 13 Ekim 2017 tarihinde oynayabileceğiz.

YORUMLAR