The Evil Within 2'deki Psikopat Düşmanımızı Yakından Tanıyalım

Bethesda,  survival - horror türündeki yeni korku oyunu The Evil Within 2 için yeni bir video yayınladı. Hatırlanacağı üzere daha önceden The Evil Within 2 için farklı videolar yayınlanmıştı. Bu videolarda oyunun içinden alınmış görüntülere ve aksiyon sah

Bethesda,  survival - horror türündeki yeni korku oyunu The Evil Within 2 için yeni bir video yayınladı.

Hatırlanacağı üzere daha önceden The Evil Within 2 için farklı videolar yayınlanmıştı. Bu videolarda oyunun içinden alınmış görüntülere ve aksiyon sahnelerine yer veriliyordu. Fakat yeni The Evil Within 2 videosu biraz farklı nitelikte. Bu video bize oyunda karşılaşacağımız düşmanlardan biri olan Stefano Valentini adlı kahramanı tanıtıyor.

Oyunumuzun ana kahramanı olan Sebastian, kayıp kızını bulabilmek için STEM adlı çarpık dünyaya dalacak ve burada korkunç yaratıklarla karşılaşacak; fakat karşısına çıkacak her tehlike bu tür canavarlar olmayacak. Bu canavarlardan daha da tehlikeli olabilecek düşmanlardan biri olan Stefano Valentini bir fotoğraf sanatçısı profiline sahip; fakat sanatını icra etme şekli oldukça ürpertici. Stefano Valentini, kahramanımızın kayıp kızı boya fırçası, kanı ise boya olarak görüyor. Ayrıca STEM'de Stefano Valentini'nin tuvali olarak tanımlanıyor. Fotoğrafçı, çalışmalarıyla STEM'e şekil vererek bu çarpık dünyadaki kabusumuzu derinleştiriyor.

The Evil Within 2, 13 Ekim 2017 Cuma günü PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına çıkış yapıyor.

YORUMLAR