The Fate of the Furious Fragmanı Yayınlandı!

The Fate of the Furious resmi fragmanı karşınızda!

Fast and Furious serisinin heyecanla beklenen yeni filmi The Fate of the Furious bu fragman ile resmi olarak duyuruldu!

İlk olarak 2001 yılında karşımıza çıkan Fast and Furious serisi yüksek hız tutkunlarını ve otomobil meraklılarını adeta büyülemişti. Serinin sonradan yayınlanan devam filmleri de rekor gişe hasılatı yapmıştı. Vin Diesel ve Paul Walker ikilisinin yıldızının yükseldiği seri, bu ikiliden Paul Walker'ın gerçek hayatta yüksek hız nedeniyle trajik bir şekilde hayatını kaybetmesinden ötürü büyük bir tehlikeye girmişt; serinin devam edip etmeyeceği belirsizdi.

Serinin 7. filminin Paul Walker'ın anısına adanmasının ardından 8. film olan The Fate of the Furious önümüzdeki Nisan ayının 14'ünde çıkış yapacak. Bu filmde Vin Diesel'e Jason Statham, Dwayne Johnson, Charlize Theron, Kurt Russell, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson gibi isimler eşlik ediyor.

The Fate of the Furious fragman videosu bize filmdeki suç dünyasından, aksiyon sahnelerinden ve serinin vazgeçilmezi olan hız canavarı spor arabalarla çekilmiş sahnelerden kesitler sunuyor. Ayrıca fragmandaki silahlı çatışma sahneleri Call of Duty oyunlarındaki anları aratmayacak nitelikte.

YORUMLAR