The Football App Artık Türkçe!

Dünyanın en popüler futbol uygulamaları arasında yer alan The Football App, uygulama üzerine yeni eklenen Türkçe dil desteği sayesinde Türk kullanıcılarla buluşuyor. 12 Milyon indirme sayısını geride bırakan uygulama bugün itibarıyla Türkçe dil desteğini

Dünyanın en popüler futbol uygulamaları arasında yer alan The Football App, uygulama üzerine yeni eklenen Türkçe dil desteği sayesinde Türk kullanıcılarla buluşuyor.

12 Milyon indirme sayısını geride bırakan uygulama bugün itibarıyla Türkçe dil desteğini yayına soktu ve Türk kullanıcıların beğenisine sunuldu.

Sahip olduğu özellikler ile en kapsamlı futbol uygulamalarından bir tanesi olan The Football App, kullanıcılara dünya üzerinde yer alan 100'den fazla lige ait canlı maç sonuçlarını, takım istatistiklerini, maç içi gelişmeleri, maç öncesi kadroları, detaylı futbolcu bilgilerini ve çok daha fazlasını sunmaktadır.

Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlar üzerinde kullanabileceğiniz The Football App uygulamasını aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla mobil cihazınız üzerine indirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca uygulama hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için uygulama sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR