The Great Martian War'da Dünyanın Kaderi Ellerinizde

TheSecretLocation tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen son sürat, heyecan ve aksiyon dolu sonu gelmeyen ücretsiz bir koşma oyunu olan The Great Martian War, oyunseverlere oldukça farklı bir koşma oyunu deneyimi sunuyor. 1913 yılında ge

TheSecretLocation tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen son sürat, heyecan ve aksiyon dolu sonu gelmeyen ücretsiz bir koşma oyunu olan The Great Martian War, oyunseverlere oldukça farklı bir koşma oyunu deneyimi sunuyor.

1913 yılında geçen ve dünyanın marslılar tarafından işgal altında olduğu bir zamana bizleri sürükleyen oyun, savaş alanında sürekli olarak koşan ve düşmanların zayıf yönlerini araştıran keşif askeri Gus Lafonde'nin kontrolünü bizim ellerimize veriyor.

Amacımızsa gezegenimizi işgal eden marslıların zayıf yönlerini bulabilmek için savaş alanında karşımıza çıkan her türlü engeli atlatarak, koşabileceğimiz kadar uzun bir mesafe koşmaya çalışmak.

Oldukça etkileyici üç boyutlu grafiklere ve gerçekçi ses efektlerine sahip olan The Great Martian War, sizi farklı bir boyuta götürecek.

Geliştirici ekip tarafından oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve The Great Martian War'u Android ve iOS cihazlarınız üzerine aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla indirebilirsiniz.

YORUMLAR