The Walking Dead 3. Sezon Çıkış Videosu

Telltale Games tarafından geliştirilen The Walking Dead oyunu kısa bir süre sonra yeni sezonuyla karşımıza çıkacak. The Walking Dead Season 3: A New Frontier adıyla yayınlanacak 3. sezon için paylaşılan bu video bize yeni sezonda nelerle karşılaşacağımız

Telltale Games tarafından geliştirilen The Walking Dead oyunu kısa bir süre sonra yeni sezonuyla karşımıza çıkacak.

The Walking Dead Season 3: A New Frontier adıyla yayınlanacak 3. sezon için paylaşılan bu video bize yeni sezonda nelerle karşılaşacağımız hakkında ipuçları veriyor. Hatırlanacağı üzere The Walking Dead oyununun 2. sezonunu oynayıp bitireli bir hayli uzun bir süre olmuştu. Telltale Games arada oyunun ana hikayesinden ayrı alternatif hikayeler içeren farklı The Walking Dead oyunları yayınlamıştı. Şimdi ise kahramanımız Clementine ile birliktem aceraya kaldığımız yerden devam ediyoruz.

The Walking Dead oyunu, dünyaca ünlü The Walking Dead dizisindeki ana kahramanların haricindeki farklı kahramanların hikayelerini konu alıyordu. Buna rağmen The Walking Dead oyununun önceki sezonlarında The Walking Dead dizisindeki kahramanlar ile oyun kahramanlarımızın yolları kesişmekteydi. The Walking Dead Season 3: A New Frontier'de de aynı durum söz konusu olacak. Yani oyunda hoş sürprizlerle karşılaşmaya hazır olun.

The Walking Dead Season 3: A New Frontier 20 Aralık Salı günü çıkış yapıyor.

YORUMLAR