The Walking Dead Android Çıkış Videosu

The Walking Dead, popüler oyun geliştiricisi TellTale Games tarafından geliştirilen ve Android platformu üzerinde mobil kullanıcılarla buluşan ödüllü bir aksiyon ve macera oyunudur. Yaşayan ölüler (zombiler) tarafından istila edilen cehennem gibi bir düny

The Walking Dead, popüler oyun geliştiricisi TellTale Games tarafından geliştirilen ve Android platformu üzerinde mobil kullanıcılarla buluşan ödüllü bir aksiyon ve macera oyunudur.

Yaşayan ölüler (zombiler) tarafından istila edilen cehennem gibi bir dünyada hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz oyun, nefes kesen ve sürükleyici bir hikayeye sahiptir.

3 boyutlu etkileyici grafiklerinin yanında, sahip olduğu gerçekçi ses efektleriyle de oyuncuları kendisine bağlayan The Walking Dead, serinin ödüllü 5 oyununun dışında bir de özel içerik olan "400 Days"'i bir arada oyunseverlere sunmaktadır.

Geliştirici ekip tarafından oyun için yayınlanan çıkış videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantı yardımıyla oyunu Android cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR