The Walking Dead Season 2 Tanıtım Videosu

Telltale Games ilk sezonu oldukça başarılı olan ve birçok farklı kaynaktan ödül alan macera oyunu The Walking Dead'in 2. sezonunun 2. bölümü için resmi çıkış tarihini açıklayarak özel bir tanıtım videosu yayınladı. The Walking Dead Season 2'nin 2. bölümü

Telltale Games ilk sezonu oldukça başarılı olan ve birçok farklı kaynaktan ödül alan macera oyunu The Walking Dead'in 2. sezonunun 2. bölümü için resmi çıkış tarihini açıklayarak özel bir tanıtım videosu yayınladı.

The Walking Dead Season 2'nin 2. bölümü olan Episode 2'de yine küçük bir kız çocuğu olan Clementine'nin zombilerle çevrilmiş bir dünyadaki hayatta kalma mücadelesine tanık oluyoruz. Clementine bu yeni bölümde farklı insanlarla karşılaşarak yine kritik kararlar almak zorunda kalıyor. 

Telltale Games oyunu 4 Mart'ta PC ve PlayStation 3 için yayınlayacak. Daha önceki oyunlarda olduğu gibi oyunun iOS ve Xbox versiyonlarının resmi çıkış tarihinden sonra çıkış yapması bekleniyor.

Eğer oyunun ilk sezonunun ilk bölümünü iOS cihazlarınızda ücretsiz olarak oynamak isterseniz bu bağlantıyı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR