The Wall - Medieval Heroes Tanıtım Videosu

The Wall - Medieval Heroes, kaynak yönetimi ve kule savunma oyunlarını bir araya getiren oldukça yenilikçi ve sürükleyici bir strateji oyunudur. Yönetimini eline alacağınız köy içerisinde yer alan kaynakları zenginleştirmeniz ve zenginleştirdiğiniz kaynak

The Wall - Medieval Heroes, kaynak yönetimi ve kule savunma oyunlarını bir araya getiren oldukça yenilikçi ve sürükleyici bir strateji oyunudur.

Yönetimini eline alacağınız köy içerisinde yer alan kaynakları zenginleştirmeniz ve zenginleştirdiğiniz kaynakların düşmanlarınız tarafından ele geçirilmesine engel olmak için sahip olduğunuz savunma ünitelerini kullanacağınız oyun, sizlere oldukça farklı bir oynanış deneyimini beraberinde getiriyor.

Köyünüzün etrafına çekeceğiniz surların aşılmasını engellemek için farklı savunma birliklerini ve savunma binalarını köyünüz içerisine stratejik bir şekilde yerleştirmeli ve kaynaklarınızı canınız pahasına korumalısınız.

Farklı oyun modlarının da sizlere sunulduğu oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla The Wall - Medieval Heroes'u Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR