The Witcher 3: Wild Hunt E3 2014'te Büyüledi

RPG oyunlarını seven oyuncuların merakla beklediği The Witcher 3: Wild Hunt için oyunun geliştiricisi CD Projekt E3 2014'e özel bir sinematik video yayınladı. Yeni nesilin de gücünü arkasına alacak olan The Witcher 3 inanılmaz grafik kalitesinin yanında d

RPG oyunlarını seven oyuncuların merakla beklediği The Witcher 3: Wild Hunt için oyunun geliştiricisi CD Projekt E3 2014'e özel bir sinematik video yayınladı.

Yeni nesilin de gücünü arkasına alacak olan The Witcher 3 inanılmaz grafik kalitesinin yanında detaylı ve derin senaryosu, geniş oyun dünyası ve kaliteli diyalogları ile ön plana çıkacak gibi görünüyor. Yayınlanan bu video da oyunun tıpkı yüksek bütçeli televizyon dizilerini andıran bir yapıda olacağına işaret ediyor.

The Witcher 3: Wild Hunt resmi çıkış tarihi ise 24 Şubat 2015 olarak duyuruldu. Oyun bu tarihte PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkış yapacak.

Eğer serinin 2. oyununun genişletilmiş paketi olan The Witcher 2: Assassins Of Kings Enhanced Edition'ı Türkçe oynamak isterseniz bu Türkçe yamayı kullanabilirsiniz:

YORUMLAR