Thief 4 için Yeni Video Yayınlandı

Geliştirici ekip Eidos Montreal ve yayıncı Square Enix tarafından yeni oyunları Thief Reboot için "The Thief Taker General's Hunt" adlı yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan yeni video oyuncuların keşfetmeleri gereken oyun dünyasına bir kez daha ışık tutm

Geliştirici ekip Eidos Montreal ve yayıncı Square Enix tarafından yeni oyunları Thief Reboot için "The Thief Taker General's Hunt" adlı yeni bir video yayınlandı. Yayınlanan yeni video oyuncuların keşfetmeleri gereken oyun dünyasına bir kez daha ışık tutmuş oldu.

Stüdyo tarafından yapılan açıklamaya göre "Görevi şehirdeki hırsızları yakalayarak, başları için koyulan ödülleri almak olan The Thief Taker General, Baron'un komutanlarından biri ve en büyük arzusu baş hırsız olan Garrett'ı yakalamak." Kahramanımız Garrett'ın görünen o ki en büyük düşmanı bu video ile birlikte gün yüzüne çıkmış oldu.

PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360 ve PC platformları üzerinde 28 Şubat tarihinde çıkış yapacak olan Thief 4, hem Kuzey Amerika hem de Avrupa da aynı anda satışa sunulacak.

YORUMLAR