Thief için 6 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı

Eidos Montreal tarafından yeniden geliştirilen ve oyunseverler tarafından merakla beklenen gizlilik temalı oyun Thief'in yapımı nihayet tamamlandı. Bunun şerefine 6 dakikalık ayrıntılı bir oynanış videosu yayınlayan geliştirici ekip, oyunseverlerin Thief

Eidos Montreal tarafından yeniden geliştirilen ve oyunseverler tarafından merakla beklenen gizlilik temalı oyun Thief'in yapımı nihayet tamamlandı. Bunun şerefine 6 dakikalık ayrıntılı bir oynanış videosu yayınlayan geliştirici ekip, oyunseverlerin Thief hakkında merak ettiği her şeyi gözler önüne serdi.

Uzun süredir Thief üzerinde çalışan Eidos Montreal, gizlilik serisi oyunlarının hayranları için oyunda yöneteceğimiz kahraman Garrett ile neler yapabileceğimizi oyunseverlere açık bir şekilde gösteriyor.

Oyunun hikayesi, mekanikleri ve çok daha fazlasını içeren video, Thief 101 - Thief hakkında bilmek istediğiniz her şey başlığıyla Sony PlayStation Youtube kanalı üzerinde paylaşıldı.

25 Şubat tarihinde Kuzey Amerika'da ve 28 Şubat tarihinde Avrupa'da çıkış yapması beklenen Thief; PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformları üzerinde kullanıcılarla buluşacak.

YORUMLAR