Tidy Tanıtım Videosu

Tidy, fotoğraf çekmeyi seven ve fotoğraflarını düzenli bir şekilde Android ve iOS cihazları üzerinde korumak isteyen kullanıcılar için en ideal ve ücretsiz uygulamalardan bir tanesidir. Uygulamanın basit olarak 2 farklı temel fonksiyonu vardır. Bunlardan

Tidy, fotoğraf çekmeyi seven ve fotoğraflarını düzenli bir şekilde Android ve iOS cihazları üzerinde korumak isteyen kullanıcılar için en ideal ve ücretsiz uygulamalardan bir tanesidir.

Uygulamanın basit olarak 2 farklı temel fonksiyonu vardır. Bunlardan birincisi fotoğraflarınızı organize etmek. Fotoğraflarınızı tarihe, çekilen yere ve şekillerine göre dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Diğer fonksiyonu ise fotoğraf üzerinde değişiklikler yapmanızı sağlayan editör. Bu editör sayesinde fotoğraflarınızı kesebilir, yön değiştirebilir veya filtreleyebilirsiniz.

Facebook, Instagram, Twitter ve AirDrop gibi platformlar üzerinde fotoğraflarınızı paylaşmanızı sağlayan uygulama aynı zamanda e-posta ve mesaj yoluyla fotoğrafları göndermenizi sağlamaktadır.

Tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz Tidy uygulamasını Android ve iOS cihazlarınıza indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

YORUMLAR