Tiki Monkeys Tanıtım Videosu

Tiki Monkeys, MilkCap firması tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça eğlenceli, sürükleyici ve son sürat bir aksiyon oyunudur. Korsanların çalınan hazinelerini maymunların elinden kurtarmak için ormanın derinliklerine doğru bir m

Tiki Monkeys, MilkCap firması tarafından Android ve iOS platformları için geliştirilen oldukça eğlenceli, sürükleyici ve son sürat bir aksiyon oyunudur.

Korsanların çalınan hazinelerini maymunların elinden kurtarmak için ormanın derinliklerine doğru bir maceraya koyulacağınız oyun, farklı bir oyun deneyimini sizlere sunuyor.

Maymunları vurmaya çalışacağınız, maymunların muz saldırılarından kaçacağınız, özel güçlerinizi kullanabileceğiniz, Facebook ve Google hesaplarınızla giriş yaparak arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz, yeni oynanabilir karakterler açtırabileceğiniz ve çok daha fazlasını sizlere sunan oyun oldukça geniş bir yelpazede içeriğe sahiptir.

Oyun için yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilir ve aşağıda yer alan bağlantılar yardımıyla Tiki Monkeys'i Android ve iOS cihazlarınız üzerine indirebilirsiniz.

YORUMLAR