Timo Boll ve KUKA Arasındaki Düello Sonuçlandı!

Uzun zamandır merakla beklenen masa tenisi düellosu sonunda gerçekleşti. Tüm zamanların en iyi tenisçilerinden biri olan Timo Boll ve KUKA Robotics tarafından geliştirilen masa tenisi robotu KUKA arasındaki mücadelede kazanan kim oldu dersiniz? İnsan ve m

Uzun zamandır merakla beklenen masa tenisi düellosu sonunda gerçekleşti. Tüm zamanların en iyi tenisçilerinden biri olan Timo Boll ve KUKA Robotics tarafından geliştirilen masa tenisi robotu KUKA arasındaki mücadelede kazanan kim oldu dersiniz?

İnsan ve makineyi karşı karşıya getiren bu maçta, kimin tekniği daha iyi? İlk insan ve masa tenisi düellosunun kazananı kim olacak?

Shanghai'de açılışı yapılan yeni KUKA Robotics fabrikasının tanıtımı için hazırlanan bu etkinlik sırasında, bir robot olan KUKA'nın masa tenisi ve raket kullanma konusundaki yetenekleri tanıtılmaya çalışıldı.

Her ne kadar maçın galibi ünlü tenisçi Timo Boll olsa da KUKA'da üstün tekniği ve top takibi konusundaki yeteneğiyle beğeni toplamayı başardı.

İnsan ve robot arasındaki nefes kesen bu masa tenisi maçı için yayınlanan videoyu izleyebilir ve konu hakkındaki görüşleriniz yorum bölümlerimiz aracılığıyla bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR